DİKİLİ MAVİ BAYRAKTA SATILIK SIFIR VİLLA

Cumhuriyet mahallesinde merkezde’Dikili’nin  en nezih yeri olan mavi bayrak plajına 50 metre mesafede eftelya karşı sokağında, önü ve yanı hiç kapanmayacak önü çocuk park yanı,ise stadyum ve kapalı spor salonu olan Migros , Carrefour belediye ve adliyeye 100 metre merkezi konumundaki yerden ısıtmalı sıfır 2 villalarımız satılıktır. Bahçe toprakla doldurulup çim yapılacaktır. Oturma ruhsatları ve elektrik su aboneliği alınmıştır.

MAVİŞEHİR SATILIK ULTRA LÜKS VİLLA.

İzmir’in En Güzel Lokasyonun’da Mavişehir’de Ultra Lüks Villa’lar. Her Villaya Özel Bahçe Her Villaya Özel Havuzu İle , İhtişam Ve Zarafetle Tasarlanmış Herkesin Hayali Ayrıcalıklı İnsanların İse Hayatı Olacak. Bu Dev Projede Sizde Geç Kalmadan Yerinizi Alın!. Ayrıntılı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

3.500 DÖNÜM ARAZİ İÇİNDE SATILIK LÜKS VİLLA (AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ)

TURGUTLUNUN EN DEĞERLİ BÖLGESİNDE YAŞAMINIZA YAŞAM KATACAK LÜKS VİLLA DALBAHÇE KONUTLAR ARASINDA 3.500 M2 ARAZİ İÇİNDE SIFIR LÜKS VİLLA  ARAZİNİN İÇİNDE: 200 M2 SIFIR DUBLEX  VİLLA – ÇEŞİTLİ MEYVE AĞAÇLARI (İNCİR-ERİK-KİRAZ) TURGUTLU MANZARALI , ŞÖMİNELİ -OTOMATİK PANJURLU – LED SPOT AYDINLATMALI-TERASLI -GİRİŞTEN ÇIKIŞA KADAR PARKE TAŞ DÖŞELİ ETRAFI TEL ÖRGÜYLE ÇEVRİLİ , 7-24 GÜVENLİK SİSTEMLERİ  […]